fbpx

İade Şartları

www.depodanhirdavat.com Ürün İade ve Geri Ödeme Şartları

 

İncelediğiniz ürün, doğrudan www.depodanhirdavat.com tarafından size kargoyla gönderilecektir. Ürünü herhangi bir sebepten dolayı iade etmeniz gerekirse;  İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde “Müşteri Menüsü”sayfasından “İade Taleplerim” başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Başvurunuz sonrasında iadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemişve kullanılmamış olması gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün, tarafımızdan incelenecek ve iade işlemleriniz depodanhirdavat.com tarafından takip edilecektir.

Bedel İadesi:

  • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Alışveriş Kredisi ile satın alınan ürün iadelerinde; standart prosedür geçerlidir.

Ürün iptal/iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız depodanhirdavat tarafından tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.

Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

PARA BİRİMİNİZİ SEÇİNİZ
$
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. View more
Kabul et
Reddet
Sohbete başla
1
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?