fbpx

Hakkımızda

Bir Yeni doğuş İnşaat ve Hırdavat malzemeleri A.Ş Kuruluşudur. depodanhirdavat.com web sitemiz ile herkesin uygun fiyata kaliteli hizmet ile tanışmalarını ilke edindiğimiz bir programla hayata geçmiş ve kısa sürede hız kazanarak sizler için satışa başlamıştır. depodanhirdavat sizler için en doğru ürünü ismiyle olduğu gibi depodan halka mantığı ile satışa çıkarmaktadır. Tüm fiyatlarımız depodan mantığı ile oluşturulduğu için kaliteli ve doğru ürünü her zaman en iyi fiyata alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Yenidoğuuş İnşaat ve Hırdavat Malzeleri LTD. ŞTİ 2009 Yılında kurulmuş ve hızla Hırdavat ve İnşat Malzemeleri sektöründe ciddi bir yer almıştır. Firmamız her zaman sektörün öncü firmaları ile partnerlik yaparak herzaman kaliteli ve doğru ürünleri son kullanıcılarla buluşturmayı hedeflemiş ve bunu gerçekleştirmeyi başarmıştır. www.depodanhirdavat.com E ticaret Platformu ile uzun zmanadır hizmet verdiğimiz sekötürümüzün bizimle buluşamayan kullanıcıları ile de birlikte olmayı hedefliyor ve bu nedenle Web platforma alt yapımızda ve Ödeme Kısmında Sektörün lider kuruluşluları ile çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki internet sitemizi ziyaret ediniz.

 

Daha detaylı bilgi için 

www.yenidogushirdavat.com.tr

PARA BİRİMİNİZİ SEÇİNİZ
$
İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. View more
Kabul et
Reddet
Sohbete başla
1
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?